Aktualności:

Zagadka:

To rude zwierzątko, w dziupli sobie mieszka. Skacze po gałęziach, kocha się w orzeszkach.

Rymowanka:)

Mam trzy latka, trzy i pół, sięgam głową ponad stół, mam fartuszek z muchomorkiem, do przedszkola chodzę z workiem.


Wierszyk:

Miauczy kotek: miau! - Coś ty, kotku, miał? - Miałem ja miseczkę mleczka, Teraz pusta już miseczka, A jeszcze bym chciał. Wzdycha kotek: o! - Co ci, kotku, co? - Śniła mi się wielka rzeka, Wielka rzeka pełna mleka Aż po samo dno. Pisnął kotek: piii... - Pij, koteczku, pij! ...Skulił ogon, zmrużył ślipie, Śpi - i we śnie mleczko chlipie, Bo znów mu się śni.

Witamy na stronie Dżungli!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną i do odwiedzenia naszej sali zabaw. CZYNNE CODZIENNIE 10:00 - 20:00

Dżungla - sala zabaw.

Sala zabaw dla dzieci Dżungla to idealne miejsce zabawy i rozrywki dla dzieci oraz relaksu i wypoczynku dla dorosłych. bajecznie kolorowa – to jedyna Dżungla w sercu miasta!

Na powierzchni ponad 450m2 przygotowano dla dzieciaków mnóstwo atrakcji, a wśród nich: ogromna trzypoziomowa konstrukcja zabawowa ze szklaną podłogą, labiryntami i torem przeszkód, 3 zjeżdżalnie w tym takaże dwutowrowa, 3 sale urodzinowe, 2 baseny z piłeczkami, 2 metrowa ściana wspinaczkowa, 2 trampoliny do skakania, armatki na kulki, boisko do piłki nożnej i koszykówki, a ponad to nowości, których nie znajdziesz nigdzie indziej: tor saneczkowy, zjazd na tyrolce oraz jedyna w swoim rodzaju wieża spidermana!!!

Dla najmłodszych gości przygotowano fantastycznie wyposażony kącik malucha.

Do dyspozycji opiekunów i dzieci jest gustownie urządzona kawiarnia z bezprzewodowym, darmowym dostępem do Internetu. Sala jest monitorowana przy pomocy kamer i dlatego opiekunowie, popijając smaczną kawę, mogą śledzić zabawę dzieci na ekranie.

Wszystko to zostało zaaranżowane i wykonane w bajecznie kolorowym klimacie azjatyckiej dżungli.

Wizyta w naszej sali zabaw Dżungla może być fantastyczną przygodą, do której Twoje dziecko będzie chciało wracać.


Serdecznie zapraszamy!

All Rights Reserved © 2014-2017 Dżungla.com.pl

Created by